Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американці повернули вже півмільйона "вибухових" смартфонів Galaxy Note 7

Компанії Samsung довелося перенести термін завершення програми компенсації.

У США вже повернули в магазини 500 тисяч смартфонів Galaxy Note 7 після повідомлень про випадки спалахування і вибухів, повідомляє The Wall Street Journal.

Samsung збирається відкликати в США близько 1 млн телефонів цієї моделі. Поки що більшість американців воліли би отримати смартфон на заміну, а не інший пристрій Samsung або грошову компенсацію. Хоча споживачі скаржаться на брак інформації про терміни надходження нових телефонів та інші проблеми.

Компанія перенесла термін завершення програми компенсації з 26 вересня на 30 вересня.

Видання пише, що програма відкликання Galaxy Note 7 в США, які є одним із найбільших ринків збуту Samsung, з самого початку йшла не так: так, Samsung не повідомила про відкликання Комісію із захисту прав споживачів США до оголошення 2 вересня. А в Сінгапурі, де майже 80% покупців Galaxy Note 7 зареєструвалися для обміну, грошова компенсація не пропонувалася взагалі.

При цьому на Тайвані здати потенційно небезпечні смартфони вже до четверга були готові дві третини споживачів.

Samsung як тимчасовий захід випустила оновлення прошивки для Galaxy Note 7, яке дозволяє зарядити акумулятор лише до 60%, щоб запобігти перегріву.

Американське відомство із захисту прав споживачів офіційно відкликало смартфони Samsung Galaxy Note 7 через загрозу вибуху або займання його батареї. Як повідомили представники компанії, це стосується приблизно мільйона смартфонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції