Аналітики пророкують смарт-годиннику від Apple шалений успіх

Дата публікації
Перегляди
4358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аналітики пророкують смарт-годиннику від Apple шалений успіх

Аналітики прогнозують продаж 30-60 мільйонів iWatch за перший рік. / Фото: BGR

Поява iWatch у продажу очікується наприкінці цього року.

Компанія Apple може продати від 30 до 60 мільйонів смарт-годинників iWatch за перший рік після їх випуску на ринок. Такий прогноз зробила аналітик з Morgan Stanley Кейті Х'юберт.

Як пише ZDNet, за словами Х'юберт, на продажу iWatch, про які вже давно ходять чутки на ринку, позитивно позначиться загальний гало-ефект Apple - фанати марки і власники інших "яблучних" гаджетів придбають годинник незалежно від їхніх технічних характеристик.

Аналітик запропонувала три можливих сценарії продажу iWatch. При базовому сценарії годинник послідує прикладу iPhone - Apple зможе продати близько 30 мільйонів пристроїв за ціною в середньому 300 доларів, що збільшить виручку компанії на 9 мільярдів доларів.

При оптимістичному прогнозі Apple вдасться продати близько 60 мільйонів iWatch, а акції компанії при цьому піднімуться до 132 доларів за штуку.

Однак при песимістичному прогнозі попит на iWatch буде слабким, і акції Apple впадуть до 74 доларів за одну. Зараз акції компанії торгуються приблизно на рівні 96-97 доларів за штуку.

Раніше аналітик з компанії UBS Стівен Милунович заявив, що Apple зможе продати приблизно 21 мільйон iWatch за 2015 фінансовий рік, і 36 мільйонів - 2016 за фінансовий рік.

Анонс годинника очікується в жовтні з появою їх у продажу протягом двох-трьох місяців. Виробником пристрою буде тайванська компанія Quanta Computer, яка зараз створює комп'ютери Mac для Apple.

За неофіційними даними, iWatch вийде в декількох модифікаціях, які будуть відрізнятися розмірами екранів. Характеристики годинника зараз уточнюються, остаточно компанія їх сформулює ближче до початку серійного випуску пристроїв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація