Apple зізналася про несправності в iPhone 6

Визнавши наявність проблеми, Apple запропонувала 50-відсоткову знижку на ремонт смартфона.

Корпорація Apple визнала наявність несправності сенсорного екрану iPhone 6 і запустила програму по ремонту бракованих пристроїв. Однак виправлення проблеми обійдеться користувачам в 149 доларів, - про це пише Лента.ру.

У серпні цього року багато власникыв iPhone 6 і 6 Plus поскаржилися на проблеми в роботі екрану смартфона. Він повністю переставав реагувати на дотики, а в його верхній частині з'являлася мерехтлива смуга. Згідно з припущенням експертів, проблема полягає у відсутності додаткового захисту від механічних ушкоджень на материнській платі і має лише програмний характер. Таким чином, від незначного згинання смартфона у нього може відмовити сенсор дисплея.

Визнавши наявність проблеми, Apple запропонувала 50-відсоткову знижку на ремонт смартфона, але вона дійсна лише в тому випадку, якщо на вашому пристрої немає слідів падінь і інших пошкоджень.

Нагадаємо, оприлюднено попередню собівартість iPhone 7 без урахування витрат на маркетинг, патентні виплати і програмне забезпечення. На цей раз експерти обійшли увагою 5,5-дюймову модифікацію і оцінили тільки базову версію нового покоління смартфонів від Apple.

ВідеоУкраїнські власники іPhone 7 можуть привернути увагу слідчих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: