Цукерберг запровадив у Facebook "воєнний стан" - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька важливих топ-менеджерів вже вирішили піти з компанії

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія перебуває у "стані війни" і він керуватиме нею "відповідним чином".

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

В матеріалі видання йдеться про те, що цей крок обумовлений тим, що соцмережа перебуває під тиском законодавців, інвесторів і сердитих користувачів. Через це  Цукерберг нібито вимагає від топ-менеджерів прискорити прогрес вирішення проблем, зокрема, уповільнення зростання користувачів та підвищення безпеки платформи.

The Wall Street Journal також додає, що через "воєнний стан" кілька ключових топ-менеджерів компанії вирішили звільнитися.

Раніше, за інформацією ЗМІ, кілька публічних фондів, що мають акції компанії Facebook висунули пропозицію усунути з посади генерального директора її засновника Марка Цукерберга.

Акціонери вважають, що компанія Facebook "погано впоралася" з низкою серйозних суперечок, в тому числі щодо втручання Росії у вибори в США і витоку даних Cambridge Analytica.

ВідеоІнвестори Фейсбуку намагаються зняти Марка Цукерберга з посади голови ради директорів компанії

Інвестори занепокоєні скандалами з витоками персональних даних, а також новою структурою компанії, яка робить Цукерберга фактично недоторканим. Зараз Цукерберг може відхилити будь-яку пропозицію акціонерів. 

Інвестори Фейсбуку намагаються зняти Марка Цукерберга з посади голови ради директорів компанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції