Google розробляє власний блокувальник реклами для Chrome – WSJ

Ймовірно, що нова функція буде блокувати всю рекламу на сайті, на якому була помічена така реклама.

Компанія Google розробляє власний блокувальник для мобільної і десктопної версії свого браузера Chrome, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Додаток, що розробляється буде блокувати рекламу, "яка приносить негативний досвід" користувачам. Який саме негативний досвід, поки невідомо. На думку видання, подібний додаток буде не адблокером, а фільтром реклами. Реклама ж з негативним досвідом буде визначатися за стандартами Coalition for Better Ads.

Наприклад, у це визначення входить реклама з таймерами, настирливі поп-апи або ж автоплей-реклама зі звуком. Є ймовірність, що нова функція буде блокувати всю рекламу на сайті, на якому була помічена така реклама.

Своєю чергою, представники Google відмовилися прокоментувати цю інформацію. Можливо, цей крок спрямований на те, щоб обмежити зростання популярності програм-адблокерів від сторонніх розробників.

Нагадаємо, користувачі поштового сервісу Gmail отримали можливість переводити гроші за допомогою Android. Правда, цей інструмент доступний поки для користувачів у США і Великобританії.

Запитувати і переказувати кошти можна прямо у своєму акаунті. Все відбувається за тією ж схемою, що і додавання в лист файлу. Тільки тепер замість файлу додається запит на переказ грошових коштів і сума.

Залиште свій коментар