Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді хочуть визнати дебати новою формою роботи

Наразі обговорюються зміни до роботи парламенту.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій хоче ввести в парламенті дебати, як нову форму в роботі.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Рекомендовано, що б одним з таких кроків допрацювали законодавство щодо введення такої форми роботи Верховної Ради як дебати. Дебати можуть бути двох форм: з актуальних питань політичного порядку денного держави, а так само дебати з урядом для посилення співпраці між урядом і Верховною Радою і посилення контрольної функції Верховної Ради", - сказав Парубій.

Він зазначив, що представники усіх фракцій дійшли згоди щодо необхідності прийняти закон, згідно з яким в наступному скликанні парламенту кількість комітетів має співвідноситися з кількістю міністерств.

Також пропонується ввести метод справедливого розподілу комітетів між політичними фракціями, що також дозволить реалізувати права опозиції в парламенті.

Окрім цього, наразі погоджений початок підготовки змін до законів про регламент і про комітети Ради, які дозволять посилити їхню роль.

Нагадаємо, Верховна Рада закрилась на канікули. Рада закрилася на місячну перерву, під час якої нардепи працюватимуть у комітетах та з виборцями. Зокрема, 18-21 квітня, а також 3-5 травня та 10-12 травня народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях. Також, згідно із графіком, 24-28 квітня народні обранці спілкуватимуться зі своїми виборцями.

Наступне пленарне засідання шостої сесії відбудеться у вівторок, 16 травня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції