Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google стежить за користувачами пристроїв на Android навіть у разі вимкненої геолокації

Анонімний представник Google підтвердив інформацію.

Google стежить за локацією пристроїв на Android у разі вимкнених сервісів геолокації.

Про це дізналося видання Quartz.

Анонімний представник Google підтвердив інформацію. Зокрема, мобільні пристрої з операційною системою Android збирають у фоновому режимі дані з найближчих веж стільникового зв'язку і відсилають цю інформацію в Google.

Таку практику розпочали від моменту оновлення сервісу Firebase Cloud Messaging, який встановлений на всіх девайсах. Компанія підкреслила, що збирає дані про Cell ID виключно для того, щоб поліпшити якість передавання текстових повідомлень і не зберігає таку інформацію.

Представник компанії зазначив, що Google не використовував інформацію для сторонніх цілей. Таку практику мають припинити до кінця листопада.

Quartz зазначає, що за допомогою даних з кількох стільникових веж можна визначити місцеперебування людини з точністю до 500 метрів.

Нагадаємо, 1 листопада Google у партнерстві з ПриватБанком і Mastercard запустив в Україні глобальний сервіс безконтактних платежів Android Pay, за допомогою якого можна розрахуватися одним лише смартфоном. Україна стала 15-ю країною в світі, де запрацював Android Pay. Розповідаємо, чому це круто і як це працює

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції