Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google запустив власний додадок для відеодзвінків

Найближчим часом запрацює також месенджер.

Google запустив новий додаток для відеодзвінків під назвою Duo 16 серпня. Таким чином компанія відповіла на розробки конкурентів - сервіси FaceTime від Apple, Skype від Microsoft і месенджер Facebook, повідомляє BBC Україна.

Функціонал програми багато в чому повторює розробки аналогічних сервісів. Єдиною відмінністю є те, що Duo показує зображення з камери людини, яка телефонує, ще до відповіді на дзвінок.

Google вважає, що ця особливість полегшить користувачам вирішувати, відповідати на дзвінок чи ні.

Сервіс Duo працює як на платформі Android, так і на смартфонах Apple. Дзвінки захищені шифруванням, а якість відео змінюється в залежності від швидкості з'єднання, відзначають в Google.

У Google вже є сервіс відеодзвінків Hangouts, запущений в 2013 році. Але компанія тепер більше позиціонує цей сервіс як інструмент для бізнес-переговорів.

Duo був представлений як більш простий і надійний спосіб зв'язку з друзями і сім'єю.

Окрім цього, за повідомленнім низки ЗМІ, найближчим часом Google запустить ще один новий додаток - месенджер Allo, який буде пропонувати відповіді на питання співрозмовника.

За словами представників Google, всі повідомлення в Allo будуть зашифровані. Користувачам буде доступний і режим Incognito mode - секретні чати зі зникаючими повідомленнями. 

Також користувачі зможуть поспілкуватися з віртуальним помічником Google Assistant і навіть зіграти з ним в різні ігри. Google Assistant може вирішувати і досить складні завдання - наприклад, допомогти вибрати фільми для перегляду ввечері і купити квитки в кіно.

Нагадаємо, серед продуктів Google, створених для спілкування, вже працюють корпоративна електронна пошта Gmail, голосові та відеодзвінки Hangouts, корпоративна соцмережа Google+*, а також спеціальний Календар для планування зустрічей для команд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції