Google запустив власний додадок для відеодзвінків

Найближчим часом запрацює також месенджер.

Google запустив новий додаток для відеодзвінків під назвою Duo 16 серпня. Таким чином компанія відповіла на розробки конкурентів - сервіси FaceTime від Apple, Skype від Microsoft і месенджер Facebook, повідомляє BBC Україна.

Функціонал програми багато в чому повторює розробки аналогічних сервісів. Єдиною відмінністю є те, що Duo показує зображення з камери людини, яка телефонує, ще до відповіді на дзвінок.

Google вважає, що ця особливість полегшить користувачам вирішувати, відповідати на дзвінок чи ні.

Сервіс Duo працює як на платформі Android, так і на смартфонах Apple. Дзвінки захищені шифруванням, а якість відео змінюється в залежності від швидкості з'єднання, відзначають в Google.

У Google вже є сервіс відеодзвінків Hangouts, запущений в 2013 році. Але компанія тепер більше позиціонує цей сервіс як інструмент для бізнес-переговорів.

Duo був представлений як більш простий і надійний спосіб зв'язку з друзями і сім'єю.

Окрім цього, за повідомленнім низки ЗМІ, найближчим часом Google запустить ще один новий додаток - месенджер Allo, який буде пропонувати відповіді на питання співрозмовника.

За словами представників Google, всі повідомлення в Allo будуть зашифровані. Користувачам буде доступний і режим Incognito mode - секретні чати зі зникаючими повідомленнями. 

Також користувачі зможуть поспілкуватися з віртуальним помічником Google Assistant і навіть зіграти з ним в різні ігри. Google Assistant може вирішувати і досить складні завдання - наприклад, допомогти вибрати фільми для перегляду ввечері і купити квитки в кіно.

Нагадаємо, серед продуктів Google, створених для спілкування, вже працюють корпоративна електронна пошта Gmail, голосові та відеодзвінки Hangouts, корпоративна соцмережа Google+*, а також спеціальний Календар для планування зустрічей для команд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: