IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

Новий програмний пакет Client for Smart Work, за словами розробників, дозволить заощадити до 50% коштів, необхідних для установки Windows 7.

Корпорація IBM та компанія Canonical, комерційний спонсор проекту Ubuntu, заявили про намір почати поширення на розвинених ринках програмного пакету Client for Smart Work.

Набір додатків Client for Smart Work позиціонується як недорога альтернатива операційній системі Windows і комплекту супутніх додатків.

За словами розробників, впровадження і використання нового пакету дозволить користувачам заощадити до 50% коштів, необхідних для переходу комп'ютерів на Windows 7.

До складу Client for Smart Work входять як локальні додатки, які інсталюються окремо, так і компоненти, що функціонують в "обчислювальній хмарі".

Пакет містить редактори документів, електронних таблиць і презентацій зі складу безкоштовного набору Lotus Symphony, засоби колективної роботи і соціально орієнтовані веб-інструменти LotusLive.com тощо.

Client for Smart Work функціонує на операційній системі Ubuntu Linux.

Спочатку цей набір додатків створювався з прицілом на країни, які розвиваються, проте тепер IBM і Canonical збираються поширювати його і на розвинених ринках. Починаючи з 2010 року продукт буде доступний в Північній Америці, потім, ймовірно, з'явиться в Європі.

Очікується, що розповсюдженням пакету опікуватимуться сотні партнерів IBM і Canonical, в тому числі системні інтегратори і постачальники ПК.

Читайте також:

Загадковий планшетник від Apple відкриє нову комп'ютерну еру

Оновлення Windows 7 може тривати більше 20 годин

Європейці отримають Windows 7 з десятьма браузерами

Новий Linux змінив пінгвіна на тасманійського диявола

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: