Instagram оголосив про запуск сервісу для довгих відео, кинувши виклик Youtube

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Instagram оголосив про запуск сервісу для довгих відео, кинувши виклик Youtube

Тепер можна додавати вертикальні відео тривалістю до години.

Соціальна мережа Instagram оголосила про запуск сервісу для перегляду довгих відео, який отримав назву IGTV. Користувачі зможуть завантажувати відео тривалістю до години. Експерти вважають, що відтепер Instagram кине серйозний виклик YouTube.

Про це пише Mashable.

IGTV завантажується як окремий додаток для iOS і Android, але також він буде доступний у головному додатку Instagram.

На відміну від YouTube, IGTV призначений лише для повноекранного, вертикального відео. Відеозаписи в додатку почнуть грати, як тільки ви запустите його. Але, так само як і YouTube, сервіс відкритий для всіх, хто хоче створити свій канал. Користувачі зможуть переглядати канали один одного та спілкуватися з творцями відео через коментарі.

Канали IGTV прив'язані до основного облікового запису Instagram, тому користувачам не потрібно буде створювати новий обліковий запис. Якщо ви створите канал, він з'явиться у вашому головному профілі Instagram, поряд зі сторіз. Якщо ви будете слідкувати за людьми за їхніми каналами в IGTV, вам будуть надходити повідомлення про нові відео в новому розділі поруч із папкою "Вхідні".

В Instagram кажуть, що IGTV не буде мати реклами на початку, але, можливо, реклама буде в майбутньому. Власники каналів IGTV зможуть додавати до відео посилання на зовнішні ресурси, що дозволить їм монетизувати свої канали через партнерські відносини з брендами.

Ось посилання на додаток IGTV для завантаження в App Store та Google Play.

Наступна публікація