Instagram запроваджує віковий бар’єр для юзерів

Користуватися сервісом можна буде з 13 років.

Соціальна мережа Instagram змінює правила реєстрації своїх користувачів. Як повідомляє пресслужба фотохостингу, головна новація полягає в запиті інформації про дату народження.

Сервіс відхилятиме спроби зареєструватися від користувачів, яким іще не виповнилося 13 років. Це має вберегти молодь від небажаного контенту. При цьому інформація про вік і дні народження зареєстрованих користувачів не буде доступна іншим учасникам мережі.

Крім того, Instagram наголошує на кращій персоналізації пропонованого юзерам контенту завдяки фіксації їхнього віку. Соцмережа вважає, що це дозволить ліпше просувати освітні проєкти тощо.

Як повідомлялося, наприкінці листопада у Instagram та Facebook стався світовий збій. Більшість користувачів соцмереж не могли завантажити фото та інший контент, а третина взагалі не мала доступу до свого профілю.

Відео Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Дітям улаштували допит із поліцією через уподобайки в Instagram. Так, принаймні, стверджують батьки. Адміністрація навчального закладу, натомість, переконує – це був адекватний опір кібербулінгу, який діти чинять проти вчителів.  

Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів