Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Консервативна партія Британії зацікавилася досвідом України в розвитку IT

Консервативна партія Британії зацікавилася досвідом України в розвитку IT

Провідні політики і громадськість Великобританії звернули увагу на успіхи України в сфері IT.

У соціальних мережах вже кілька днів обговорюють можливості розвитку передових технологічних галузей Великобританії за українським сценарієм. На підтримку цього вектору розвитку серед інших в Твіттері висловилися головний секретар казначейства Великобританії Елізабет Трасс (Elizabeth Truss) та прес-служба Консервативної партії Великобританії.

Бурхливу дискусію в британському суспільстві спровокувала стаття засновника IT-компанії Lucky Labs, міжнародного інвестора Рустама Гільфанова в виданні City A.M. про розвиток IT-сектора в Україні. В цьому році компанія зайняла 11 місце в списку найбільших IT-підприємств країни.

Автор впевнений, що Київ може багато чому навчити Лондон. В першу чергу мова йде про побудову успішної галузі IT в складних економічних умовах і без доступу до європейських ринків.

Головним секретом України Рустам Гільфанов назвав хорошу математичну школу, провідну роль жінок в українських компаніях і опору на власні кадри. На його думку, це важлива відмінність від Британії, яка привертає технічних фахівців і програмістів з усього світу. «Відмінна стаття в City A.M. про те, як математичні навички (і жінки) підсилюють технічну сферу. Ось навіщо ми сконцентрувалися на створенні математичних шкіл і стимулюємо навчальні заклади залучати до математичних дисциплін як можна більше студентів», - зазначила Елізабет Трас.

Думку Гільфанова підтримали фахівці британського уряду в сфері освіти, консервативна партія та цілий ряд представників IT-сектора Великобританії.

Засновник Lucky Labs вважає важливим досягненням України зростання числа жінок в IT-індустрії. За його даними, кількість жінок, що відгукуються на вакансії в сфері IT, за п'ять років в Україні зросла на 150%. Це важлива тенденція, яка дозволяє сподіватися на руйнування «скляної стелі» і веде до зростання економіки, каже Рустам Гільфанов.

Україна також може навчити Британію розвивати економіку в складних політичних умовах, перетворюючи проблеми в можливості, вказує автор колонки в City A.M.

Елізабет Трас - відома представниця Консервативної партії в парламенті і британському уряді. Вона стала першою жінкою лордом-канцлером Великобританії в першому кабінеті Терези Мей в 2016-2017 роках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції