Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавець завершив всеукраїнський тур "Полонила ти" сольним концертом у палаці "Україна".

Український співак Олександр Пономарьов минулої неділі, 26 листопада, порадував шанувальників концертом у столичному палаці "Україна".

Народний артист України зібрав аншлаг. Цим виступом Пономарьов завершив всеукраїнський тур "Полонила ти", з яким виступив у 24 українських містах.

Разом з Пономарьовим протягом усього його концерту фанати співали його найвідоміші хіти: "З ранку до ночі", "Зіронька", "Полонений" та інші.

"Це був неймовірний тур усією Україною і незабутній вечір у Києві, разом з такою улюбленою публікою, яка завжди чекає на мої концерти. Я гордий, що у мене такі віддані шанувальники. Тур "Полонила ти" дав мені новий творчий ривок. Вдячний кожному, хто прийшов на концерт. До нових зустрічей!" - сказав після концерту Пономарьов.

Зауважимо, що Олександр Пономарьов декілька місяців тому тріумфально повернувся в український шок-бізнес з піснею і кліпом "Полонений". Саме ця пісня і відео надихнули Пономарьова поїхати в тур містами України.

Нагадаємо, що з початком військових протистоянь в Україні Олександр Пономарьов практично перестав виступати, бо, на його думку, давати концерти було не на часі. У червні 2014-го Пономарьов сказав, що планує призупинити творчу діяльність, доки ситуація в країні не стабілізується.

Олександр ділився, що гостро переживає ситуацію на Сході країни, через що не може ні спати, ні працювати. Тоді ж артист зауважив, що як буде потрібно, він готовий брати автомат і йти воювати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції