Людство не готове займатися сексом з роботами-андроїдами

Людство не готове займатися сексом з роботами-андроїдами

Небагато людей зараз мріють про секс з роботами андроїдами / Фото: shutterstock.com

Велика частина опитаних вважають, що секс із роботом - це свого роду шахрайство.

Роботи-андроїди з кожним роком стають все більш досконалими. Вони вже вміють говорити, співати, танцювати, виражати емоції, малювати, можуть обслужити в барі і в космосі. Тому цілком логічно виникає питання: чи зможуть вони ще й займатися сексом з людьми.

Соціальні дослідники наразі підійшли до проблеми з протилежного боку: вони поцікавилися, чи можуть самі люди сприймати роботів як сексуальних партнерів. Згідно з результатами, проведеного в цьому році опитування американців - поки що не дуже.

Видання The Huffington Post опитало тисячу дорослих громадян США, з'ясувавши, що тільки 9% з них погодилися б на секс із роботом. При цьому, на думку 18% опитаних, до 2030 року секс-роботи стануть частиною нашої повсякденності.

Це досить дивні відповіді, вважає оглядач fastcolabs.com Міхаель Гротхаус, якщо врахувати, що набагато більше число людей використовує електронні й нерідко дуже просунуті секс-іграшки. Адже набагато більш розумні та здатні підлаштуватися під людину пристрої, якими безумовно є роботи-андроїди, повинні викликати як мінімум не менший ентузіазм.

Між тим, згідно з даними того ж дослідження, цьому є пояснення. Більша частина опитаних (42%) вважають, що секс із роботом - це свого роду шахрайство (31% - так не вважають і ще 26% - не впевнені). Тобто секс з яким-небудь "розумним" вібратором або зі смартфоном - це не шахрайство, а з таким же пристроєм, але у якого є руки, обличчя й очі - шахрайство, коментує Гротхаус.

Пояснюючи цю людську нелогічність, блогер вважає, що поки що в уявленні більшості секс нерозривно пов'язаний з чимось дуже особливим, людський секс - це щось більше, ніж механіка і задоволення. Але хто знає, як це все трансформується, коли андроїди навчаться більш тонко виражати емоції і піклуватися про нас. І тільки тоді, вважає Гротхаус, почнуться справжні дебати на тему сексу і технологій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація