Microsoft створила унікальний перекладач голосу на різні мови (відео)

Дата публікації
Перегляди
4532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Microsoft створила унікальний перекладач голосу на різні мови (відео)

Технологія дозволяє здійснювати миттєвий переклад з однієї мови на іншу, дозволяючи розмовляти двом людям різної національності / Фото: DailyTechInfo

Пристрій у реальному часі зможе перекладати голос на 26 мов світу.

Компанія Microsoft розробила унікальний девайс-перекладач, за допомогою якого у реальному часі можна говорити на 26-ти мовах світу.

Вперше прототип нового програмного забезпечення було представлено розробниками з Microsoft Research на конференції TechFest 2012.

Самі представники компанії характеризують його як технологію "універсального перекладача", схожого до аналогічного пристрою із фільму Star Trek.

Технологія дозволяє здійснювати миттєвий переклад з однієї мови на іншу, дозволяючи розмовляти двом людям різної національності, які при цьому не знають мову один одного.

За словами ​​Ріка Рашида, головного наукового співробітника Microsoft, технологія дозволяє підлаштовуватися під тембр голосу, акцент та інтонацію окремої людини, виконуючи переклад між 26 мовами, що підтримуються технологією Microsoft Speech.

Читайте: Microsoft створила дзеркало з функцією доповненої реальності (відео)

Проте, зазначимо, робота цього девайсу поки не ідеальна, і в деяких словах чутно "металеві" нотки голосу робота, але в цілому, враховуючи всі нюанси перекладу, програма справляється зі своїм завданням дуже добре.

Щоб програма запрацювала, потрібно витратити приблизно годину часу, щоб навчити її індивідуальним особливостям вимови і характеристик голосу кожного користувача.

Але після того як програма повністю адаптується, вона починає перекладати майже в режимі реального часу.

На часі представники Microsoft продовжують роботу над унікальною технологією перекладу і вже у найближчому майбутньому вона вийде в світ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4532
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація