Жириновський не вибачався перед Пугачовою і не збирається

Дата публікації
Перегляди
2377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жириновський не вибачався перед Пугачовою і не збирається

ЛДПР досі вважає поведінку Пугачової на дебатах гідною осуду

Вибачення Жириновського виявилися вигадкою ЗМІ: сам лідер ЛДПР досі засуджує випади Пугачової на дебатах.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський не вибачався перед співачкою Аллою Пугачовою після скандалу на теледебатах, як поспішили повідомити деякі ЗМІ. Більше того, як запевнив сам політик, він і надалі не збирається цього робити.

"Перед Пугачовою не вибачався. Навіть близько такого не було! Більш того, і раніше засуджую її випади на дебатах. Решта - вигадки ЗМІ", - написав Жириновський на своїй сторінці в Twitter.

Більш детально обмалював ситуацію представник прес-служби політика. Він додав, що фракція ЛДПР як і раніше вважає поведінку Пугачової, яка "ігнорує різницю між концертним майданчиком з екзальтованими шанувальниками і студією політичної телепрограми" гідною осуду.

"А якщо Алла Борисівна і стала жертвою "паровозної тактики" кандидата Прохорова, це аж ніяк не вина лідера найстарішої політичної партії країни. Просимо шановних колег-журналістів не вигадувати інформаційні приводи", - сказав представник прес-служби

Нагадаємо, скандал спалахнув 28 лютого на передвиборних дебатах у програмі "Поєдинок".

Володимир Жириновський посварився з Аллою Пугачовою, яка прийшла як довірена особа Михайла Прохорова. Співачка обізвала Жириновського хамом і клоуном, а він її - політичною повією.

"Ви, артисти, як останні повії лягаєте під будь-якого керівника за гроші. Ви лягли під Брежнєва, під Горбачова, під Єльцина, під Путіна. Завтра в'їду в Кремль, ви всі будете лежати, а я буду на вас плювати і витирати ноги. Ганьба вам, Ганьба!" - кричав лідер ЛДПР.

13 березня в ЗМІ з'явилася інформація, нібито Жириновський публічно вибачився перед примадонною: "Я не беру слова назад, але з деякими висловлюваннями на адресу Пугачової я, мабуть, переборщив, визнаю! Вона все-таки жінка, як-ніяк... Так що вибачте, Алла Борисівна!"

Жириновський обізвав Пугачову "півічкою" і "політичною повією"

Жириновський обізвав Пугачову "півічкою" і "політичною повією"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація