У розпал кризи на ринку нерухомості найбільшої популярності в Римі здобули мініатюрні квартири без вікон.
У Римі зростає популярність міні-квартир площею від 5 до 10 квадратних метрів, які коштують від 40 до 70 тисяч євро.
Оголошення про продаж таких мініатюрних приміщень можна знайти практично в будь-якому кварталі Риму. Найчастіше це кутові квартири без вікон, однак всередині є все необхідне - санвузол, телевізор, ліжко, комора.
За словами італійських ріелтерів, поки ринок нерухомості переживає кризу, подібні квартири розходяться як "гарячі пиріжки".
Нагадаємо, в жовтні 2010 року в Римі була продана "найменша квартира в світі" - колишня кімната відпочинку для портьє, розташована в центрі італійської столиці, тоді обійшлася новому власнику у 68 тисяч доларів.
Зауважимо, що приблизно стільки ж коштує нормальна однокімнатна квартира в Києві. А от вартість кількаметрової квартири без балкона на околицях стартує від 40 тисяч доларів. При цьому, наприклад, цілий острів Гатун в Панамі площею 3 тисячі квадратних метрах можна купити всього за 30 тисяч.