Найбільш популярні продукти викликають втому

Дата публікації
Перегляди
4032
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найбільш популярні продукти викликають втому

Солодощі швидко стомлюють організм / Фото: vgorode.ru

У рейтинг продуктів, які викликають сонливість, потрапило дієтичне м'ясо індички.

Деяка їжа змушує організм скоріше втомлюватися, запевняють американські вчені.

У рейтинг продуктів харчування, які несприятливо позначаються на працездатності людини увійшли найбільш популярні продукти серед відвідувачів супермаркетів.

ТОП продуктів, що провокують занепад сил, очолює алкоголь. Спиртне швидко викликає сонливість і не дозволяє організму розслабитись, оскільки "алкогольний" сон сили не відновлює, стверджують вчені.

Також у вчених є погана новина для ласунів - на другому місці рейтингу опинилися їхні улюблені ласощі. Солодощі різко змінюють рівень глюкози в крові, і тому швидко стомлюють організм.

На третьому місці, як не дивно, дієтичне м'ясо індички. Виявляється, що білки, які містяться в ньому, мають релаксуючий ефект, що знижує працездатність.

Далі у списку - борошняні вироби, в тому числі, макарони (з білої пшеничної муки). Як і солодощі, паста призводить до стрибків швидкозасвоюваної глюкози в крові, що спочатку викликає різкий, але короткочасний приплив енергії, а потім - таку ж швидку втому.

Замикає п'ятірку "лідерів" - смажена їжа. Як відомо, така їжа подразнює травний тракт і сприяє ожирінню. До того ж, організму потрібно на її перетравлення дуже багато часу і сил, тому після щільної трапези смаженими котлетками з картоплею фрі відразу хочеться спати.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4032
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація