Nokia вирішила повернутися до випуску мобільних телефонів

Nokia передасть права компанії HMD на випуск гаджетів під своїм ім'ям.

Фінська компанія Nokia планує повернутися до випуску мобільних телефонів і планшетних комп'ютерів. Про це йдеться у заяві, яку поширила компанія.

Повідомляється, що Nokia надасть HMD Global Ltd. ексклюзивні права на випуск мобільних телефонів і планшетів під своїм брендом протягом найближчих 10 років. HMD Global Ltd. - нова фінська компанія, в якій, як наголошується, в Nokia немає частки.

У рамках майбутньої угоди HMD Global і тайванська компанія FIH Mobile, що входить до групи Foxconn, за 350 мільйонів доларів викуплять у Microsoft підрозділ Nokia із випуску телефонів. Операцію з продажу бренду Nokia планується закрити в другій половині 2016 року.

Фінська компанія Nokia з 1998 до 2011 року була лідером за кількістю проданих у світі мобільних телефонів, проте потім її частка ринку різко скоротилася. На думку аналітиків, Nokia не змогла вчасно відреагувати на зростання популярності смартфонів серед покупців.

У 2014 році Nokia продала свій мобільний підрозділ американської Microsoft за 5,4 мільярда євро. У 2015 році відбулося злиття Nokia з компанією Alcatel-Lucent. Сума угоди оцінювалася в 15,6 мільярда євро.

Компанія Foxconn є найбільшим у світі виробником електроніки. На її заводах, зокрема, виробляються смартфони Apple.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: