Російські спамери атакували сервери десятків українських компаній

Сервери компаній інфікували вірусом для подальшого розсилання спамів

В Україні викрили одну з найбільших бот-мереж, яка атакувала сервери різних компаній. Про це повідомили у прес-службі департаменту кіберполіції Національної поліції України

Зазначається, що сервери інфікували вірусом Mumblehard. Таким чином, зловмисники отримували доступ до серверів приватних компаній. Загалом бот-мережа складалась із 4 тисяч серверів у 63 країнах. В Україні сервер був розташований на півдні країни та управлявся з Росії.

Окрім того, у кіберполіції зазначили, що сервери компаній хакери атакували для подальшого розсилання спамів. При цьому самі компанії, яких в Україні нарахували 33, навіть не підозрювали, як використовується їхній сервер.

"Включаючи масове поширення повідомлень електрозв'язку, здійснене без попередньої згоди адресатів, це призводило не тільки до систематичних, несанкціонованих втручань в роботу серверів, витоку інформації, спотворення процесу її обробки і встановленого порядку маршрутизації, але і завдавало матеріальні та репутаційні збитки, так як IP-адреси заражених серверів потрапляли в різні чорні списки", - йдеться в повідомленні кіберполіції.

Такі атаки також призвели і до витоку інформації уражених серверів компаній.

Наразі сервер, яким управляли російські спамери, відключений.

Нагадаємо, нещодавно у соціальній мережі Facebook з'явився вірус, який нещодавно активно почав поширюватися у Європі та США, тепер він з'явився в мережі в Україні. Таким чином, користувачі соціальної мережі отримують повідомлення від друзів з сумнівними посиланнями, коли ви за ним переходите - вам пропонується встановити нову версію вашого браузеру, саме тоді вірус потрапляє у ваш девайс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: