Стівен Хокінг попередив людство про неминучу техногенну катастрофу

На думку вченого це станеться у найближчу тисячу років. 

Відомий британський фізик-теоретик Стівен Хокінг попередив людство про неминучу техногенну катастрофу.

Як повідомляє BBC News, вчений розповів про це під час запису радіопередачі, присвяченої відкриттю м'якого волосся біля чорних дір. На думку фізика, катастрофа відбудеться в найближчу тисячу років.

Він виділив три основні загрози для людства: ядерну війну, глобальне потепління і створені генетичною інженерією віруси. На думку фізика, найближчим часом вони не загрожують людині, але з плином часу "щось може піти не так".

"Шанси виникнення катастрофи на планеті Земля в цьому році досить низькі, але з часом вони збільшуються, тому не виникає сумнівів у тому, що це станеться в найближчі тисячу або десять тисяч років", - сказав фізик.

Зазначимо, порятунок людства Хокінг бачить у переселенні з Землі. Він не раз про це говорив у своїх лекціях та книгах. На думку фізика, людям варто задуматися про колонізацію інших планет.

Радіопередача з Хокінгом, у якій вчений відповість на запитання слухачів і розповість про відкриття ним у співавторстві з Малкольмом Перрі та Ендрю Стромінжером м'якого волосся біля чорних дір, буде транслюватися 26 січня та 2 лютого в ефірі радіостанції BBC Radio 4.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: