Одного з ватажків "армії "ДНР" вбили снайпери бойовиків - активісти

На захоплених територіях почалася ліквідація терористів іншими підрозділами НВФ.

Активісти повідомляють, що на окупованому Донбасі розгортається конфлікт між ватажками "ДНР" та їхніми структурами й іншими загонами бойовиків. Про це йдеться у повідомленні  ГІ "Права Справа".

Зокрема, в організації зазначають, що до вбивства в центрі Донецька "заступника командира 100-ї бригади Республіканської Гвардії", Євгена Кононова, на псевдо "Кіт", може бути причетний командир снайперського взводу на псевдо "Шутник", чий підрозділ зафіксовано в районі Зайцевого і Широкої балки. 

Так звана "100-та бригада Республіканської гвардії" була створена в середині вересня 2015, підпорядковувалося безпосередньо "міністру оборони" "ДНР". Бригада була сформована з найбільш підготовлених військовослужбовців, які відзначилися в боях з частинами ЗСУ, зазначають активісти.

Вони додають, що сам "Шутник" виконує накази свого безпосереднього командира на псевдо "Брест".

"Брест", разом з підпорядкованими йому О. Чорним і бойовиком на псевдо "Мангуст", намагався заманити командира розвідроти загону "Троя"на псевдо "Білий" в засідку з метою знищення, повідомивши останньому про те, що його викликають до Донецька в штаб корпусу. В середовищі бойовиків поширюється інформація про причетність "Шутника" та О.Чорного до вбивства трьох бойовиків, а саме: "Кабана", "Зеленого" та "Гирі". Саме з ліквідації цих бойовиків розпочався конфлікт навколо загону "Троя", - йдеться в повідомленні "Правої справи".

Так, у Кіровському зафіксовані групи озброєних осіб, які випитують у місцевих жителів дані і адреси проживання батьків і близьких родичів бойовиків "Трої". Примітно, що ці озброєні особи, за повідомленнями безпосередньо з місця подій, підпорядковуються саме бойовику "Шутнику".

Бойовики "Трої" заявили про те, що дії підрозділів "Шутника" є прямими ознаками того, що ним готуються провокації не тільки щодо самих бойовиків, але й проти їхніх сімей та близьких родичів.

"Паралельно з діями бойовиків "Шутника" третій відділ Управління внутрішньої контррозвідки "МГБ ДНР" на чолі з начальником, полковником Дмитром Хватовим розгорнув кампанію з дискредитації та пошуку компромату на місцевих бойовиків з загону "ОСпН Троя", - зазначено в повідомленні "Правої справи".

Раніше повідомлялося, що на Луганщині в Первомайську військові підрозділи, які підпорядковані ватажку "ЛНР" Ігорю Плотницькому, роззброїли підрозділ місцевих "козаків", який базувався в адміністративній будівлі ДП "Первомайськвугілля". В операції щодо нейтралізації місцевих "козаків" брали участь російські військові з ГРУ ГШ ЗС РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: