Таємниче перше затемнення у серпні: дивіться онлайн

Під час затемнень варто зачекати із важливим. 

Аварії на дорогах, сварки з близькими і втрата майна: астрологи і нумерологи лякають наслідками місячного затемнення, яке вже можна буде спостерігати в Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні тінь від землі закриє місяць на чверть - і це можна буде побачити на 5 континентах.

Цей серпень унікальний - незабаром на світ чекає ще й повне сонячне затемнення. Вже за два тижні, сам місяць повністю затулить сонце - на рекордні за всю історію півтори години. Щоправда, побачать це лише мешканці Сполучених штатів Америки.

Місячне затемнення онлайн

7 серпня на землян очікує часткове місячне затемнення. В Україні його найкраще буде видно в 23:50. А початок можна буде помітити приблизно за годину до максимуму, о 22:18. А от в Австралії воно вже відбувається, пропонуємо поспостерігати за трансляцією від обсерваторії Slooh: більше про те, як пережити місячне затемнення, читайте на нашому сайті: https://tsn.ua/blogi/themes/esoterica/yak-perezhiti-misyachne-zatemnennya-7-serpnya-970948.html

Опубліковано ТСН 7 серпня 2017 р.

Фотогалерея Вогняне кільце у небі. Земляни спостерігали перше в цьому році сонячне затемнення (6 фото)

Нумеролог Людмила Савіна радить у затемнення зачекати з важливим і загадати бажання, коли на місяць упаде тінь, обов'язково зі свічкою. Решті українців нумеролог пропонує не переїжджати, не звільнятись і не розлучатись - наступні два тижні.

ВідеоАварії на дорогах та втрата майна: астрологи лякають наслідками місячного затемнення

Якщо погода дозволить, місячне затемнення можна буде спостерігати по всій Україні.

Нагадаємо, що в ніч проти 13 серпня в небі можна буде спостерігати астрономічне явище - максимум активності метеорного потоку Персеїди.

За прогнозами, очікується до 10-20 метеорів на годину. Шукати метеори треба в північно-східній частині неба, високо над горизонтом, трохи південніше сузір'я Кассіопея.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна.

Залиште свій коментар