Туалетний папір прикрасять записами користувачів Twitter

Дата публікації
Перегляди
2164
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туалетний папір прикрасять записами користувачів Twitter

Власникові такого паперу завше буде що почитати, якщо часом скінчився освіжувач повітря / Фото: facebook.com/GetShitter

Новий сервіс пропонує надрукувати будь-які твіти на чотирьох рулонах паперу за 35 доларів. Доставка товару здійснюється по всьому світу.

Користувачам Twitter запропонували надрукувати вміст їх мікроблогів на туалетному папері.

Відповідний сервіс, що отримав назву Shitter, заробив 28 березня.

Сервіс дозволяє надрукувати як повідомлення самого замовника, так і вміст стрічки записів його друзів (Timeline), списку обраних записів (Favorites) або повідомлень будь-якого іншого користувача Twitter. Повідомлення будуть надруковані на чотирьох рулонах туалетного паперу.

Вартість послуги становить 35 доларів без урахування податків і доставки. Оплатити замовлення можна за допомогою платіжної системи PayPal. У мікроблозі Shitter зазначено, що доставка товару здійснюється по всьому світу.

Послуга на часі не користується великою популярністю. На момент написання статті сторінку сервісу "лайкнули" трохи більше 80 користувачів. Основним питанням, яке цікавить людей є: скільки твітів поміститься на одному рулоні.

Водночас незабаром після презентації сервісу Говард Ліндзон, який займається інвестиціями в проекти на початковій стадії їх розвитку, повідомив про готовність вкласти гроші у Shitter. Чи прийняли представники сервісу його пропозицію, невідомо.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2164
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація