Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Facebook за півроку знищили фейкові сторінки

Соцмережа виловила 1,27 млрд фальшивих акаунтів.

За період від листопада 2017 року до травня 2018 року Facebook видалив 1,27 млрд фейкових акаунтів.

У середньому за місяць фальшивими виявились 3-4% від загальної кількості, йдеться у офіційному блозі соцмережі.

За допомогою автоматичної системи виявлення та звернення користувачів соцмережа заблокувала 1,56 млрд дописів зі спамом, 42 млн з порно, 3 млн з пропагандою тероризму, 4,1 млн публікацій, які розпалюють ненависть та 4,6 млн зі сценами насильства. 

За даними корпорації, щодня Facebook відвідує приблизно 1,45 млрд людей на планеті.

Нагадаємо, засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних після скандалу з компанією Cambridge Analytica. 

Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

ВідеоFacebook запроваджує для своїх користувачів послугу знайомств

Глава компанії Марк Цукерберґ заявив, що нині соціальною мережею користуються близько 200 мільйонів одинаків, і він хоче виправити ситуацію. Засновник додав, що питання приватності, конфіденційності в цьому додатку будуть пріоритетними.

Facebook запроваджує для своїх користувачів послугу знайомств

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції