У Gmail тепер можна писати листи, не знаючи електронної адреси одержувача

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Gmail тепер можна писати листи, не знаючи електронної адреси одержувача

У Gmail дозволили писати листи, не знаючи електронної адреси одержувача

Електронну адресу можна буде дізнатися лише в тому випадку, якщо на лист дадуть відповідь.

Компанія Google дозволила користувачам свого поштового сервісу Gmail відправляти листи людям, не знаючи їхніх електронних адрес.

Як повідомляється, у цьому випадку інформація про поштову адресу буде запозичатися з соцмережі Google+. Для того, щоб відправити лист, відправнику потрібно буде лише ввести в полі "Одержувач" ім'я людини. Якщо ця людина зареєстрована у Google+, то листа вона отримає.

Проте, сама електронна адреса у цьому випадку усе ж залишиться невідомою для відправника. Її "розсекретять" лише в тому випадку, якщо людина відповість на листа.

Для тих користувачів Google+, які не хочуть, щоб їм слали листи люди, які не знають їхньої адреси, можна встановити відповідні настройки в розділі "Налаштування" в Gmail, у підрозділі "Відправляти листи через Google+".


Так, можна дозволити відправляти листи всім людям, тільки друзям і друзям друзів, тільки друзям і нікому. Зараз в усіх встановлено перший варіант.

Таким чином, для відправки листа через Gmail на незнайому адресу необхідно, щоб були дотримані три умови: потрібно знати ім'я адресата, адресат повинен бути зареєстрований в Google+, і адресат повинен дозволити надсилання листів через соцмережу на свій ящик.

Як повідомлялося раніше, Google аналізує листування юзерів в Gmail і стверджує, що має право на це. 

Наступна публікація