У Швеції випробовують унікальне електричне шосе

Дорога має допомагати пересуватися електромобілям і гібридам.

Перший у світі електричний хай-вей тестують у Швеції. Там поклали експериментальну трасу, по якій запустили вантажівки з гібридними двигунами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Частину шляху фури долають, живлячись від електродротів. А далі їдуть за допомогою звичайних дизельних моторів. Поки що приватні компанії разом зі шведським урядом побудували два кілометри інновайційної дороги. Тестувати її планують щонайменше два роки.

У майбутньому шведи сподіваються, що завдяки цьому зможуть економити на бензині та зменшити викиди парникових газів у довкілля. 

Цього року повідомлялося, що влада Німеччини хоче виплачувати по 5 тисяч євро власникам електромобілівЧиновники планують до червня 2018 року виплачувати їх тим, хто купує електромобіль та по три тисячі - тим, хто купує гібридне авто.

У Швеції побудували експериментальну трасу, по якій запустили вантажівки із гібридними двигунами

Частину шляху автівки долають, живлячись від електропроводів. А далі їдуть за допомогою звичайних дизельних моторів. Поки що приватні компанії разом із швецькими Мінтрансом побудували всього 2 кілометри інноваційної дороги.  Тестувати її планують щонайменше два роки. У майбутньому шведи сподіваються, що зможуть економити на бензині та зменшать викиди парникових газів у довкілля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: