Українець створив унікальний 30-мовний перекладач для Skype

Додаток безкоштовний для всіх користувачів ОС Android.

Киянин Олександр Коновалов став розробником унікального перекладача для Skype. Про це повідомляє Телеканал 24. Додаток має назву "Droid Translator" і може перекладати співрозмовників з 30 мов у режимі реального часу. Серед них арабська, китайська, японська, корейська, гінді, 18 європейських мов, включаючи українську. Цей список відкриває раніше невідомі можливості для бізнесу та освіти. 

Серед переваг нового додатка можна назвати і автоматичну авторизацію у Skype, тобто для підключення програми не потрібно додатково реєструвати акаунт чи вводити пароль.

Якість свого винаходу киянин демонструє одразу на конференціях та форумах. Наразі основним конкурентом його є перекладач від Skype, але той нараховує лише 6 мов.

Додаток є безкоштовним для всіх користувачів ОС Android.

Раніше повідомлялося, що гаджет українських розробників визнали найкрутішим стартапом Європи. Журі престижного європейського конкурсу стартапів Europas оголосило лауреатів 2014 року. У категорії "Кращий hardware-стартап" переміг український Petcube зі своїм проектом робота, який вміє розважати домашніх тварин. Господарі в режимі реального часу можуть гратися зі своїми улюбленцями, незалежно від того, де вони перебувають.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: