Гаджет українських розробників визнали найкрутішим стартапом Європи

Petcube переміг у престижному європейському конкурсі стартапів.

Журі престижного європейського конкурсу стартапів Europas оголосило лауреатів 2014 року. У категорії "Кращий hardware-стартап" переміг український Petcube зі своїм проектом робота, який вміє розважати домашніх тварин.

"Засновники стартапу змогли створити радикально новий інтерактивний пристрій для домашніх улюбленців, незважаючи на потрясіння на своїй батьківщині", - йдеться в описі проекту-переможця на сайті конкурсу.

У цій номінації український проект конкурував з такими стартапами, як Blaze, CubeSensors, IntelClinic / NeuroOn / Sleep Mask, Jolla, Kano Computing і ROLI.

Цікаво, що в номінації "Найпрогресивніший стартап року" переміг новий проект засновника "ВКонтакте" Павла Дурова, месенджер Telegram.

Petcube - це домашній робот, який покликаний розважати тварин, коли їхні господарі не вдома. Всередині пристрою: ширококутна камера, мікрофон, динаміки та лазер низької інтенсивності, вкладені в алюмінієвий корпус кубічної форми зі стороною 10 сантиметрів.

Якщо підключити його до мережі, можна спостерігати за твариною, розважати її лазерною указкою, говорити з нею через динаміки тощо.

Стартап торік провів дуже успішну кампанію на Kickstarter. Нещодавно стало відомо про те, що роботи Petcube почали продаватися і на Amazon.

Премія The Europas була заснована європейським редактором TechCrunch Майком Бутчером в 2009 році. Її переможці - найбільш інноваційні стартапи Європи, найкращі європейські акселератори, ангельські та венчурні інвестори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: