В Apple попередили про можливе вигорання дисплеїв iPhone X

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такий ефект виникає після того, як на екрані довгий час відкрито висококонтрасне зображення.

Компанія Apple попередила, що користувачі iPhone X можуть зіткнутися з випадками вигорання дисплея смартфона.

Про це повідомляє Mashable.

У компанії зауважили, що користувачі можуть помітити "вигорання та деякі інші візуальні зміни" на екрані смартфона. Такий ефект виникає після того, як на екрані довгий час відкрито висококонтрасне зображення.

Згідно з інформацією, для Apple вигоряння дисплеїв стало справжнім "головним болем". Відомо, що таку ж проблему виявили в недавно презентованих смартфонах Pixel 2 XL.

"Якщо ви дивитесь на відблиски OLED-екрана, ви можете помітити невеликі зміни у кольорі та відтінку. Це характеристика OLED і це є нормальною поведінкою. З розширеним довгостроковим використанням OLED-дисплеї можуть також відображати невеликі візуальні зміни. Це також очікувана поведінка і може включати "стійкість зображення" або "вигорання", де на дисплеї з'являється слабкий залишок зображення навіть після появи на екрані нового зображення", - йдеться у повідомлені компанії.

Відео Нові моделі IPhone мають додаток, що розпізнає інтимні світлини

Нагадаємо, тисячі фанатів яблуневого гаджета у всьому світі стояли у багатоквартальних чергах, аби першими отримати до своїх рук новинку - іPhone Х. Так, 3 листопада розпочався продаж нового телефону від Apple у 50 країнах, зокрема, у США, Китаї, Австралії, Індії, Японії та Великій Британії. Як завжди, серед покупців знайшлися особливо підприємливі, які продавали своє місце у черзі та влаштовували власні «міні-магазині» просто під стінами Apple Store, де перепродавали щойно придбані гаджети. 

Фотогалерея Стовбичення у черзі по три дні та перепродаж гаджетів під стінами магазинів. У світ стартував продаж IPhone Х (15 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції