Вчені дізналися, що чай у пакетиках небезпечний для організму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мільярди частинок мікропластику можуть потрапити до вашої заварки з чайного пакетика.

Пакетований чай може бути небезпечним. І справа не в самому чаї, а в пакетику, який залишає в нашій чашці мільярди часток мікропластику. У чому криється небезпека, дізнавався "Сніданок з 1+1".

"В Англії розсипний чай використовують. Ну, напевно, для спеціальних якихось special occasion. А зазвичай - це пакетик, кружка, ніхто ось так не заморочується сервізами. Все набагато простіше", - розповідає британський шеф-кухар Люсі Варнава.

І така зручність навіть може підкупити саму королеву. "О третій годині дня вона п'є саме розсипний. Але цілком можливо, що вранці їй заварюють в пакеті. Протягом останніх 30 років пакетований чай в Англії найпопулярніший через зручність", - каже шеф-кухар.

Однак дослідження канадського університету Макгілла неабияк наполохало фанатів швидкого чаювання. З чайного пакетика до нашої чашки потрапляють мільярди частин мікропластику.

"Ми всі звикли думати, що він схожий на папір і текстура подібна, але він наспраді зроблений з пластику. Коли ми заварюємо свій чай, ми заварюємо не тільки травинки чаю, але і пластик в своїй чашці", - зазначає екоактивістка Анна Понікарчук.

Вчені тільки починають досліджувати це питання і поки не знають, як це впливає для здоров'я. Однак із попередніх досліджень вони з'ясували лише, що часточки мікропластику притягують до себе токсичні речовини.

Нагадаємо, 2017 року повідомлялося, що щодня ми вживаємо звичні для нас продукти, і навіть не здогадуємося, що надлишок деяких харчів може нас убити

Відео Чайні пакетики можуть бути небезпечними для здоров'я

Фанати чаю з усього світу насторожилися через дослідження канадського університету. Пакетований чай може бути небезпечним. І справа тут якраз не в самому чаї, а в пакетику, який залишає в нашій чашці мільярди часток мікропластику. У чому криється небезпека і чому під загрозою може опинитися сама британська королева – Сніданок дізнавався.

Чайні пакетики можуть бути небезпечними для здоров'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції