Вчені назвали найкращий спосіб поліпшення стосунків у парі

Якщо особини спочатку не подобалися один одному, після спарювання їх поведінкові реакції ставали більш схожими.

Біологи показали, що дуже моногамні партнери, які відрізняються один від одного, після спарювання змінюють свою поведінку і таким чином підвищують ймовірність репродуктивного успіху, а також стають схожими один на одного.

У своїй роботі вчені спостерігали за рибками під назвою. черносмугаста цихліда. Ці тварини відрізняються моногамною поведінкою і високою агресивністю, що призводить до проблем при паруванні особин, які з якихось причин не підходять одне одному.

Вчені помітили, що у разі, якщо особа спочатку не подобалися, то після спарювання поведінкові реакції ставали більш схожими.

На думку біологів, таким чином тварини демонстрували лояльність та бажання догодити своєму партнерові. Зокрема, зближення поведінкових реакцій спостерігалося при захисті житла і добуванні їжі. Вчені вважають, що подібні явища актуальні і для інших тварин, в тому числі і людини, однак застерігають від прямолінійних узагальнень.

Нагадаємо, що раніше недавнє дослідження показало, що мобільні пристрої вбивають сперму. Використання телефону як мінімум протягом години на добу значно знижує кількість сперматозоїдів.

Дослідження довело, що мобільний пристрій може так вплинути на кількість сперматозоїдів, що чоловік не зможе мати дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: