Учені придумали, як побороти суперінфекції

Оскільки нові антибіотики з'являються досить повільно, вчені намагаються придумати методи ефективного використання наявних засобів. 

Імунологи з Інституту наук де Гульбенкяна в Португалії розробили математичну модель, що дозволяє використовувати те лікування бактеріальних інфекцій, що знижує ризик формування стійких до антибіотиків бактерій і появу суперінфекцій.

В моделі також враховується роль імунної системи пацієнта. Оскільки нові антибіотики з'являються досить повільно, вчені намагаються придумати методи ефективного використання наявних засобів.

Дослідники створили математичні основи для використання різних методів. Вчені стверджують, що подібний персоналізований підхід в майбутньому стане основою медицини.

Математичні моделі будуть відігравати важливу роль в отриманні клінічно важливої інформації і розробці ефективних методів лікування.

Нагадаємо, що раніше дослідники з лікарні Майо нещодавно знайшли нову бактерію роду Borrelia, яка призводить до виникнення хвороби Лайма. Вона отримала назву B. mayonii.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: