Вчені розповіли про небезпеку вживання яєць на сніданок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Науковці провели масштабне дослідження.

Фахівці зі Школи громадської охорони здоров'я Гарвардського університету вважають, що вживання одного яйця в день не принесе ніякої шкоди здоров'ю. Однак, якщо їсти два яйця кожен день, це може мати погані наслідки. Про це повідомляє видання CNN.

За словами завідувача кафедри харчування Френк Ху, людина можна з'їсти на сніданок і два яйця, але не більше одного або двох разів на тиждень. У яєчному жовтку міститься багато холестерину, надлишок цієї речовини в крові пов'язаний з високим ризиком атеросклерозу і хвороб серцево-судинної системи.

Такого висновку вчені дійшли за підсумками дослідження, участь в якому протягом 34 років взяли 215 тисяч жінок і чоловіків, які не мали серйозних хронічних захворювань. Людям, що страждають на діабет 2-го типу, рекомендували вживати яйця рідше через підвищений ризик серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дозу радіації можна отримати від продуктів, наприклад бананів, що містять калій. Під час вживання одного банана середніх розмірів, організм отримує опромінення близько 0,1 мікрозіверта (для порівняння, за одну процедуру звичайної плівкової флюорографії людина отримує зовнішньо приблизно 500 мікрозіверт).

Відео Як обрати свіжі і якісні яйця для родини – поради експерта з якості продуктів

Для того, щоб приготувати дійсно смачну страву з яєць потрібно обирати якісні яйця. Але які саме кращі обрати: домашні чи магазинні, білі чи коричневі та як з першого погляду зрозуміти, що товар не свіжий – розповість експерт з якості харчових продуктів Оксана Прокопенко.

Як обрати свіжі і якісні яйця для родини – поради експерта з якості продуктів

Залиште свій коментар

Вибір редакції