Учені виявили 25 ознак страждань кішок

Кішки, на думку вчених, схильні приховувати серйозне фізичне нездужання.

Вчені з Великобританії описали 25 ознак, які вказують на те, що кішки відчувають больові відчуття низького, середнього та високого ступенів тяжкості.

З 25 ознак п'ять відносяться до сильного болю: зміна харчової поведінки, уникнення яскравого світла, ревіння, стогін і закриття очей. На відміну від них, важке дихання, тремтіння (або озноб) і скреготіння зубами експерти не вважають ознаками болю.

До своїх висновків учені прийшли, зібравши в період з грудня 2014 року по травень 2015 року оцінки експертів, що стосуються 91 потенційної ознаки болю у кішок. За відібраними 25 ознаками фахівці прийшли до згоди на 80 %.

Кішки, на думку вчених, схильні приховувати серйозне фізичне нездужання. Фахівці вважають, що їх дослідження виявиться корисним для власників тварин і ветеринарів, оскільки дозволить визначити ступінь болю, який відчуває тварина.

Раніше повідомлялося, що користувачі без розуму від елегантної кішки-"клеопатри" з неймовірними очима. Кішка випадково засунула голову в вазу і застрягла в ній. Лікарі швидко врятували кішку - частина вази зняли, а металева частина досі прикрашає шию тварини, яка, до речі, дуже їй пасує.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: