Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені встановили, навіщо людині потрібний сон

Учені встановили, навіщо людині потрібний сон

Спеціалісти стверджують, що без сну спогади неможливі.

В ході дослідження американські учені дійшли висновку, що сон необхідний людині для того, щоб забувати та зберігати певні спогади. Про це повідомляє Independent.

За інформацією видання, спеціалісти досліджували дві групи мишей. Одна з них спала, а другу стимулювали за допомогою слабких електричних імпульсів. Виявилося, що у групи гризунів, що не спали, кількість синапсів в ділянках мозку, що відповідають за навчання і пам'ять, зменшилася на 20%.

Дослідники вважають, що це свідчить про роботу механізму нервової системи, який зберігає найбільш важливі спогади. Також дослідники показали, що за цей процес відповідає білок Homer1a. Його кількість підвищується в організмі сплячих гризунів.

Учені також заявили, що висновки справедливі і для людей.

"Без сну і "рекалібрування", що відбувається під час сну, спогади знаходяться під загрозою зникнення", - стверджують вчені.

Нагадаємо, раніше американські і шведські учені запропонували ефективний спосіб засинати вчасно. На їхню думку, вилазки на природу у вихідні достатньо для того, щоб забезпечити собі нормальний сон. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції