Якісне кіно тепер можна дивитися вдома

Якісне кіно тепер можна дивитися вдома

"Кино Дома" - уникальный проект от Samsung Electronics / Фото: crm-mia.gov.ua

Шурхіт фантиків і хрускіт попкорну заважає, а дзвінок чийогось телефону виводить з себе. Знайоме? А можна так: улюблений диван, звичне оточення і жодних сторонніх!  

Шурхіт фантиків і хрускіт попкорну заважає. Дзвінок чийогось телефону виводить з себе. Знайоме? А можна і так: улюблений диван, звичне оточення і жодних сторонніх! Сеанс починається з твоїм бажанням, вибору фільмів позаздрить будь-який мультиплекс, а дорога у кінотеатр дорівнює шляху з кухні у вітальню.

Кіно вдома - краще, ніж у кінотеатрі!

Сучасний рівень розвитку технологій нівелює різницю між якістю зображення в хорошому кінотеатрі і на телевізорі. Нехай вас не бентежить різниця в розмірах - адже співвідношення діагоналі до відстані від точки перегляду до екрану приблизно однакове, а саме воно впливає на ефект присутності, особливо, якщо на телевізор передається сигнал Full HD.

center

Повне занурення, до рефлекторних ухилів від машини, яка мчить прямо на глядача, теж перестало бути справою 3D-кінотеатрів: новий формат дисків Blu-Ray дозволяє записати, а плеєри Samsung - відтворювати повноцінне тривимірне зображення, для перегляду якого потрібні лише 3D-телевізор і спеціальні окуляри.

 center

Full HD і звук

Чи варто акцентувати увагу на збільшення роздільчої здатності до Full HD? Мабуть, ні, оскільки це сьогодні зобов'язаний вміти будь-який поважаючий себе домашній кінотеатр, в іншому випадку його місце - на полицях уцінених товарів.

Зі звуком справа ще простіша. Для невеликої кімнати вистачить навіть малятка Samsung HT-D350K. Володарі квартир з сучасними плануваннями гідно оцінять здібності Samsung HT-D7500W.

Крім того, джерело звуку домашнього кінотеатру тепер переміщується не тільки в площині підлоги, він готовий піднятися на стелю, щоб обрушитися з висоти і приголомшити неймовірним реалізмом. 7.1-канальна система містить дві додаткові колонки, що відповідають за вертикальне позиціонування.

Продовження статті читайте на сайті Samsung-kino.com.ua

Про проект

Компанія Samsung Electronics запустила унікальний інтернет-проект «Кіно Вдома», присвячений домашнім кінотеатрам, фільмам, а також якісному звуку. Поціновувачі кіно тепер зможуть бути в курсі останніх новинок техніки для перегляду кіно.

samsung-kino.com.ua

center

Повʼязані теми:

Наступна публікація