Адвокат Януковича повернув ГПУ повідомлення про підозру у держзраді

Адвокат Януковича повернув ГПУ повідомлення про підозру у держзраді

Фото: Reuters

За його словами, воно порушує норми міжнародного законодавства.

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк повернув до Генеральної прокуратури України повідомлення про підозру.

Його було зачитано Януковичу генеральним прокурором Юрієм Луценком в Святошинському районному суді Києва у перерві засідання по справі 5 колишніх співробітників "Беркута", передає Інтерфакс.

"Я сьогодні подав відповідну заяву. Ми повернули це повідомлення про підозру, оскільки воно було оголошено з порушенням норм міжнародного та українського законодавства", – повідомив він.

За словами адвоката, в цій заяві сторона захисту пропонує генпрокурору Луценко звернутися до Генпрокуратури РФ про сприяння у врученні підозри та організації проведення допиту та інших процесуальних дій з Віктор Януковичем на території Росії і особисто прибути туди для того, щоб провести всі ці заходи.

Нагадаємо, 28 листопада Юрій Луценко у Святошинському райсуді Києва повідомив, що Витору Януковичу оголошено підозру у державній зраді – зміст підозри оголошено усно, а саме повідомлення про підозру було розіслано на всі відомі адреси перебування екс-президента. У той же день після зачитування цієї підозри представники Військової прокуратури вручили його адвокату Ігорю Федоренко, присутньому в суді.

Юрій Луценко оголосив підозру екс-президенту Януковичу

Юрій Луценко оголосив підозру екс-президенту Януковичу

Повʼязані теми:

Наступна публікація