Адвокати Александровської заявили відвід судді

Обвинувачі кажуть, що захист тягне час.

Суд, який обирає екс-нардепу Аллі Александровській запобіжний захід, засідає і досі. Засідання триває вже понад 11 годин, ідеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Адвокат Александровської заявив відвід судді, яка починала обирати запобіжний захід. Захисники заявляють про упередженість суддів та слідчого у справі. Прокуратура вважає, що підстав замінювати суддю не має.

Захисники підозрюваної – їх у неї двоє – заявили близько десятка різних клопотань. Жодне судді не задовільнили, але це забрало чималий час. Прокуратура вважає, що сторона захисту навмисно затягує судовий процесс. Імовірніше, щоб стік час обрання ззапобіжного заходу. За законом, це 72 години – і половина часу вже витрачено.

Чи обрали вже запобіжний захід для Алли Александровської

Триває засідання суду. Адвокат Александровської заявив про відвід судді. Прокурор повважав безпідставними такі заяви; суддя вирішив, що вибір запобіжного заходу має продовжити суддя, яка починала це робити. Ймовірно, що прийняття запобіжного заходу перенесуть на завтра.

За останньою інформацією, суддя пішла у нарадчу кімнату і має схвалити рішення стосовно відводу її коллеги. Далі є нібито два варіанти розвитку подій: або справу продовжить розглядати перша суддя, або автоматична система обере нового суддю.

Як уже повідомлялося, упродовж дня адвокат Александровської заявляв клопотання про те, щоб засідання перенесли на четвер, але йому відмовили. Також захисник екс-нардепа клопотав про відведення слідчого, адже підозрювана заявила про його упередженість. Кілька разів у засіданні оголошувалися перерви.

За статтями, за якими обвинувачується Александровська, їй загрожує покарання до 10 років ув'язнення. Служба безпеки України затримала її у вівторок.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: