Антикорупційний прокурор Холодницький розповів про перші рішення на посаді

Він зізнався, що не був фаворитом під час конкурсу.

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявив, що під час конкурсу на посаду він не був фаворитом.

"Знаєте, я цей конкурс виграв, напевно, не "за", а "всупереч". Коли мене 1 грудня оголосили керівником САП, телефон розрядився від 1432 пропущених викликів. Дзвонили переважно з незнайомих номерів. Більшість із цих людей бачили мене раз у житті. Це свідчить, що хочуть дружити не зі мною, а з посадою. Моя задача, щоб посаду поважали, не дружили з нею", - заявив він в інтерв'ю "Укрінформу".

"Коли у перші дні приходили вітати, я казав усі пакунки лишати в приймальні, а коли йшли - забирати з собою. Там могло бути щось невинне, але це негативно сприймається в суспільстві. Повірте, коли йдеш по вулиці, а люди впізнають і кажуть, що підтримують, це все відкладається... Звичайно, зараз підтримують, але потім, коли не буде результатів, можуть і каміння у спину кинути", - каже він.

Холодницький розповів, що  першим рішенням на його посаді був пошук приміщення, де він працює.

"Ми проглянули три адреси і вибрали будівлю ліквідованої Дніпровської екологічної прокуратури. Це приміщення найбільш підготовлене і, що важливо, - окреме. Це була моя вимога, щоб зменшити всілякі нюанси. Потім почався набір штату. Ну а далі вирішував різні організаційні питання. Зараз у прокуратурі лише 12 працівників, тому хочу якомога швидше укомплектувати штат, щоб запустити роботу", - каже антикорупційний прокурор

За його словами, конкурс до САП розпочався з 30 посад рядових прокурорів та процесуальних керівників, а також 3 прокурорів аналітично-статистичного відділу.

"У нас має бути 6 відділів процесуального керівництва і 2 відділи статистики й аналітики. В кожному відділі буде по 5 працівників. Керівники, вже обрані конкурсною комісією. На повну силу прокуратура запрацює, коли закінчиться конкурс на рядові посади і буде укомплектовано штат. Орієнтовно, на початку лютого", - додав він.

Нагадаємо, що антикорупційний прокурор Холодницький і кіборг Грищук розповіли, з кого почнуть свою роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: