Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд відмовився розглядати справу Лукаш

Прокуратура намагалася оскаржити рішення Солом'янського суду.

Апеляційний Суд Києва відмовив прокуратурі у відкритті провадження стосовно екс-міністра юстиції Олени Лукаш.

Як повідомляється, прокуратура оскаржила рішення Солом'янського суду, яким не були продовжені строки зобов'язань екс-міністра. Суд аргументував відмову, посилаючись на статтю про порядок вирішення питань, пов'язаних з виконанням вироку.

18 листопада Апеляційний суд Києва зменшив розмір застави Олені Лукаш наполовину, дозволив повернути їй внутрішній паспорт, зняти електронний браслет і виїжджати за межі Києва.

26 листопада Генпрокуратура вручила повідомлення про підозру екс-заступнику Лукаш Юрію Іващенко.

5 листопада СБУ затримала екс-міністра юстиції Олену Лукаш. Вона вважається однією з довірених осіб біглого президента Віктора Януковича і вже не раз опинялася в епіцентрі скандалів. Крім того вона була однією з перших, хто підтримав розгін і побиття учасників Революції Гідності.

Також Лукаш є одним з ініціатором ухвалення "диктаторських законів 16-го січня". А під час масових розстрілів активістів у центрі Києва  намагалася цьому знайти навіть законодавче обґрунтування.

За часів режиму Януковича, Лукаш була народним депутатом від Партії регіонів, міністром Кабінету Міністрів в уряді Азарова, радником президента. На посаду міністра юстиції Олену Лукаш було призначено в липні 2013-го року.

У розшуку, який СБУ оголосила 10 вересня, колишня міністр юстиції перебувала через її причетність до злочинів проти Майдану. Тоді дані про розшук були оприлюднені на сайті МВСв розділі "люди, які переховуються від органів прокуратури".

Розслідування по Лукаш ГПУ проводить з травня 2014 року, згідно з яким вона, працюючи міністром юстиції, за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ "Європейська правова група" і фізичними особами-підприємцями протягом серпня 2013 р. - січня 2014 р. заволоділа держкоштами в сумі 2,523 млн грн.

Пізніше стало відомо, що Лукаш зникла 28 липня 2015 року, і що у суду є постанова на її затримання з метою приводу. У серпні 2015 Печерський районний суд Києва заарештував три квартири, які належать Лукаш. Підозра у скоєнні злочинів, за даними ГПУ, була оголошено 28 травня 2015 року.

6 листопада Печерський суд Києва заарештував Олену Лукаш на 2 місяці з можливістю вийти під заставу. Як відомо, заставу за екс-міністра вніс народний депутат Вадим Новинський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції