Ар`єв розповів про провал бліцкригу з повернення Росії до ПАРЄ

У результаті на бюро ПАРЄ від генсека Ради Європи Турб'єрна Ягланда вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків.

Бліцкриг з повернення делегації Російської Федерації до сесійної зали Парламентської асамблеї Ради Європи провалився.

Про це повідомив голова постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар`єв у Facebook.

«Отже, підсумок: бліцкріг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними. Дякую українській делегації! Знову довели що лише спільні дії дають результат. Ми з Оленою Сотник та Григорієм Логвинським вчора билися на Спільному комітеті щоб запобігти реалізації швидкого сценарію… Ну а робота посла Дмитра Кулеби - взагалі вище усіляких похвал», - написав він.

Отже, підсумок: бліцкріг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними. Дякую українській...

Опубліковано Volodymyr Ariev 13 жовтня 2017 р.

За його словами, у результаті на бюро ПАРЄ від генсека Ради Європи Турб'єрна Ягланда вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків.

«Атмосфера змінюється. І змінюється не сама по собі, а через спільні дії і синергію українців в РЄ» - додав голова постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ.

Нагадаємо, ще у квітні 2014 року ПАРЄ наклала на Росію санкції, позбавивши РФ права голосу. Через це російська делегація припинила участь у роботі ПАРЄ. 2016 та 2017 року вони не надіслали у Страсбург списку своєї делегації, таким чином формально уникнувши подовження санкцій. 

ВідеоУ ПАРЄ розкритикували новий український закон про освіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: