Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ар`єв розповів про провал бліцкригу з повернення Росії до ПАРЄ

У результаті на бюро ПАРЄ від генсека Ради Європи Турб'єрна Ягланда вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків.

Бліцкриг з повернення делегації Російської Федерації до сесійної зали Парламентської асамблеї Ради Європи провалився.

Про це повідомив голова постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар`єв у Facebook.

«Отже, підсумок: бліцкріг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними. Дякую українській делегації! Знову довели що лише спільні дії дають результат. Ми з Оленою Сотник та Григорієм Логвинським вчора билися на Спільному комітеті щоб запобігти реалізації швидкого сценарію… Ну а робота посла Дмитра Кулеби - взагалі вище усіляких похвал», - написав він.

Отже, підсумок: бліцкріг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними. Дякую українській...

Опубліковано Volodymyr Ariev 13 жовтня 2017 р.

За його словами, у результаті на бюро ПАРЄ від генсека Ради Європи Турб'єрна Ягланда вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків.

«Атмосфера змінюється. І змінюється не сама по собі, а через спільні дії і синергію українців в РЄ» - додав голова постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ.

Нагадаємо, ще у квітні 2014 року ПАРЄ наклала на Росію санкції, позбавивши РФ права голосу. Через це російська делегація припинила участь у роботі ПАРЄ. 2016 та 2017 року вони не надіслали у Страсбург списку своєї делегації, таким чином формально уникнувши подовження санкцій. 

Відео У ПАРЄ розкритикували новий український закон про освіту

Залиште свій коментар

Вибір редакції