Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій озвучив суму стягнень за прогули депутатів

Депутати все ще прогулюють засідання, але вже значно менше.

Штрафи за прогули, які стягуються з народних депутатів, розвивають економіку країни, зазначив спікер парламенту Андрій Парубій в своєму інтерв`ю журналу Фокус.

За його словами, штрафи за відсутність на засіданнях Верховної Ради дозволили зекономити біля трьох млн гривень. Проблема прогулів ще не закрита, однак вже не є критичною для роботи парламенту.

"Коли я став головою парламенту, ця проблема стояла дуже гостро. Наразі ситуація дуже змінилася. Гадаю, нам вдалося цього досягти завдяки штрафам та оприлюдненням прізвищ тих, хто не з`являється на засідання. На штрафах ми зекономили біля трьох млн гривень", – сказав Парубій.

Він також додав, що особливо тяжким днем для депутатів є п`ятниця. Бо коли в Раді проводять час запитань до уряду, особлива увага приділяється депутатським запитам та виступам з трибуни.

Нагадаємо, що днями у парламенті було зареєстровано проект постанови, який може підвищити зарплатню депутатам. В документі пропонується "встановити розмір посадових окладів народних депутатів на рівні посадових окладів членів Кабінету міністрів, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року". 

Відео Парубій розповів про підземні переходи під ВР для порятунку нардепів

Залиште свій коментар

Вибір редакції