Авакова затримали при перевірці паспорта на вулиці

Дата публікації
Перегляди
2680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Авакова затримали при перевірці паспорта на вулиці

Авакова в Італії затримали випадково / Фото: Украинское Фото

Поліцейські попросили документи в двох чоловіків у Mercedes темного кольору. Одним з них виявився Арсен Аваков.

Італійські правоохоронці затримали екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова під час стандартної перевірки документів у центрі міста Фрозіноне (регіон Лаціо) увечері, 25 березня.

"Двоє чоловіків були помічені в автомобілі Mercedes темного кольору на центральній вулиці А Моро. Під час перевірки їхніх даних у поліцейській базі виявилося, що на одного з них є виданий Україною міжнародний ордер на арешт", - ідеться в повідомленні місцевої поліції.

За даними італійських правоохоронців, українська влада оголосила екс-губернатора в міжнародний розшук через нібито вчинене ним шахрайство у 2008 році під час виконання ним функцій депутата Харківської обласної ради.

Поліція відзначила, що в результаті додаткової перевірки вдалося з'ясувати, що затриманий 48-річний українець є "успішним інженером, автором численних наукових праць, провідним громадським діячем України, котрий займав важливі державні пости, зокрема, у Харківській області".

Наразі Аваков залишається під вартою у місті Фрозіноне, а справу про його екстрадицію розглядатиме Апеляційний суд у Римі.

Поліція відзначила, що звернула увагу на українців під час виконання звичайної профілактичної роботи з контролю території, яка зазвичай активізується у вихідні дні.

Підтвердився арешт колишнього голови Харківщини Арсенія Авакова

Підтвердився арешт колишнього голови Харківщини Арсенія Авакова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація