Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азаров вперше прокоментував знайдені у Києві скарби

Екс-прем'єр вважає операцію поліції черговою провокацією.

Колишній премєр-міністр України Микола Азаров вперше прокоментував знайдені у Києві скарби.

Про це він написав у своєму Fаcebook.

"Чергову провокацію проти мене зробив злочинний київський режим. Безумовно, мета цієї провокації відволікти увагу українців від кривавої трагедії в Княжичах, від грандіозних корупційних схем Порошенка, розкритих депутатом Онищенком, багатомільйонних декларацій тих, хто ще три роки тому в рваних штанях стрибав на Майдані, від провалів в економіці і соціальній сфері", - стверджує Азаров.

За його словами, він не вважає себе винним і не збирається ні перед ким виправдовуватися.

"Я ні в кого нічого не вкрав. Жоден суд не визнав мене винним у скоєнні будь-яких злочинів. Навіть сам київський режим за три роки не зумів нічого придумати проти мене. Так на підставі якого права і закону з квартири, яка мені не належить, вилучаються речі можливо мої, а, можливо, не мої? Немає жодної причини, з якої я б став відмовлятися від належних мені за правом моїх особистих речей, і я буду через суди домагатися їхнього повернення, але зараз після перегляду фотографій я не зможу підтвердити або спростувати приналежність всіх тих речей, які були показані", - підкреслив екс-прем'єр.

Фотогалерея Ікони 19 століття та козацька шабля. У Києві знайшли квартиру із скарбами Азарова (17 фото)

Нагадаємо, столичні поліцейські у Дарницькому районі Києва виявили квартиру із цінними речами колишнього премєр-міністра України Миколи Азарова. Про це повідомив в.о. глави Нацполіції Вадим Троян.  За його словами, квартира-склад була набита господарськими сумками з коштовними речами та витворами мистецтва. Поліцейські натрапили на неї під час відпрацювання і зайшли до приміщення у супроводі адвоката після отримання дозвільних документів.

У квартирі знайшли десятки ікон та релігійних книг, датованих ХІХ століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова, столове срібло, пам'ятні монети, нагороднц зброю і навіть козацькц шаблю.

Також були виявлені нагороди та привітання від керівництва РФ, які колишній урядовець отримував навіть під час трагічних подій Революції гідності. За попередньою інформацією, вартість знахідки оцінюється у кілька мільйонів доларів США. 

Відео У Києві знайшли квартиру із цінними скарбами Азарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції