Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Банкова тисне на ПЦУ і військових через вибори – віце-спікер ВР

У парламенті звинувачують команду президента в протизаконних діях.

Священики Православної церкви України отримують вказівки про молитву за перемогу конкретного кандидата на президентських виборах. Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, повідомляє Еспресо.

"Команда нинішнього президента робить все для того, щоб втратити навіть тих, що є. Тому що вони застосовують мову ненависті. Виявляється, що з Адміністрації президента дзвонять по церквах і розказують, як правильно треба молитися, щоб переміг нинішній президент на виборах", - заявила вона.

Відео"Народний фронт" та БПП вимагають відставки Оксани Сироїд

Також, за словами Сироїд, з Банкової чиниться також тиск на військові частини. "Дуже тривожна також інформація про тиск на військові частини, тому що там багато військових проголосували за Зеленського, так само по всім бюджетним установам", - стверджує політик.

Фотогалерея Голос навіть на передовій. Як голосують бійці на виборах Головнокомандувача (8 фото)

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку майже 99% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,23%) і Петро Порошенко (15,91%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,39%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Раніше радник штабу Володимира Зеленського заявив, що кандидат готовий до дебатів з будь-ким, але треба дочекатись другого туру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції