Виборчі дільниці в Україні зачинились

Дата публікації
Перегляди
6903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виборчі дільниці в Україні зачинились

Фото: УНІАН

Проголосувати можна було від 8:00 до 20:00.

Сьогодні, 31 березня, відбувається голосування за президента України. Виборчі дільниці працювали від 8:00 до 20:00.

Австралія стала першою країною, де розпочалося і завершилось голосування за кордоном. Найбільші закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах президента України розташовані у Сполучених Штатах Америки, Німеччині та Молдові.  

На найвіддаленішій виборчій дільниці за межами Україні, розташованій на антарктичній станції "Академік Вернадський", голосування тривало годину. Явка там становила 100% - на дільницю завітали 34 громадяни.

Раніше в ЦВК заявили, що жодних системних порушень під час голосування поки не зафіксовано. У поліції розповіли, що станом на 18:00 зареєстровано 1612 повідомлень, пов'язаних з виборами. У двох областях скаржились на підвезення виборців. Окрім цього, у соцмережах здійнявся скандал через "ручки з чорнилами, які зникають" на столичній дільниці.

Невідомий повідомив про мінування одразу 9 виборчих дільниць у Дніпрі

Невідомий повідомив про мінування одразу 9 виборчих дільниць у Дніпрі

Зазначимо, 31 березня ТСН проведе 7-годинний марафон, який розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих. Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушення під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація