Вибори президента-2019. Завершилося голосування в Антарктиді

Вибори президента-2019. Завершилося голосування в Антарктиді

Результати передали до ЦВК.

Завершилося голосування на найвіддаленішій виборчій дільниці за межами Україні, розташованій на антарктичній станції "Академік Вернадський".  Про це повідомили у прес-службі Національного антарктичного наукового центру.

Голосування розпочалося о 8.00 за місцевим часом (о 14.00 за Києвом) і закінчилося за годину.

"У голосуванні на виборах президента України, що відбулося на станції "Академік Вернадський", взяли участь 34 громадяни – 11 учасників 23-ї Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців, які нині перебувають на станції", - йдеться у повідомленні.

О 15.40 за Києвом скан-копію протоколу з результатами голосування направили до ЦВК через Інтернет.

"Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані та будуть передані до ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції, приблизно в другій половині квітня 2019 р", - додали у центрі.

Вибори президента-2019: головні цифри, інфографіка оновлена
ТСН.ua

Як повідомлялося раніше, у день виборів президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочала  Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушення під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів