Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Батьківщина" блокуватиме в Раді проект бюджету на 2017 рік

Тимошенко заявила, що цей законопроект базується на корупційних схемах.

Партія "Батьківщина" не буде голосувати за законопроект про державний бюджет на 2017 рік, крім того, закликатимуть й інших депутатів до цього.

Про це заявила очільниця фракції Юлія Тимошенко, передає УНІАН.

"Партія "Батьківщина" буде всіма силами перешкоджати прийняттю цього бюджету. Ми будемо голосувати проти, і ми будемо закликати усіх інших депутатів голосувати проти", — сказала вона.

За словами Тимошенко, цей проект базується на законопроектах, у яких закладено чимало корупційних схем. Так, із трьох законопроектів голова "Батьківщини" наголосила на законопроекті № 5132 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

Про цей законопроект Тимошенко відгукнулася так: "Має гарну назву, але насправді є просто жахливим". Вона також заявила, що цей преокт "не відповідає праву ЄС".

Відповідно до слів Тимошенко, цей законопроект передбачає скасування пільгової системи оподаткування для "малих і середніх аграріїв", тобто "добиваються фермерські господарства".

"Одночасно цим законопроектом підвищуються податки на дизельне пальне на 30%, що призведе до здорожчання пального", — сказала Тимошенко про ситуацію, що очікує на фермерські господарства.

Вона також додала, що два інші законопроекти теж погіршують ситуацію в економіці.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 20 грудня, Верховна Рада розглядає бюджетні законопроекти. Ранок розпочали зі змін до держбюджету-2017, а надвечір почнуть розгляд у другому читанні законопроекту про держбюджет-2017. Крім того, нардепи вирішили не припиняти сьогоднішнє засідання, допоки не розглянуть усі заплановані на сьогодні питання. Тобто Україна може посеред ночі отримати головний кошторис держави на наступний рік.

Відео Тимошенко бреше про закон про спецконфіскації – Чорновол

Залиште свій коментар

Вибір редакції