Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Байден закликав Раду прийняти антикорупційні закони

Американський політик знову говорив із Порошенком.   

Сьогодні, 12 лютого, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із віце-президентом США Джозефом Байденом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

Політики наголосили на необхідності якнайшвидше ухвалити пакет антикорупційних законів. Прийняття  вказаних документів нардепами мають  сприяти продовженню реформ, розвитку співпраці з МВФ  та запровадженню безвізового режиму.

Окрім цього, Байден та Порошенко обговорили продовження тиску на Росії і виконання Мінських угод.

Як повідомлялося раніше, вчора, 11 лютого, Байден та Порошенко також провели телефонну розмову. Вона відбулася наступного дня після того, як Порошенко запевнив Міжнародний валютний фонд, що він виступає за продовження реформ, які допоможуть Києву отримати кредит у 17,5 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, що директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард заявила, що МВФ занепокоєний політичною кризою в Україні, ослабленням реформи державного управління і відсутністю ефективної боротьби з корупцією.

"Без прагнення оживити реформи, посилити боротьбу з корупцією буде важко зрозуміти, як Фонд зможе продовжити програму (співпраці з Україною - ред.) і допоможе зробити її успішною", - заявила Лагард.

Крім того, Лагард підтримав посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. За його словами, заява директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард про можливу зупинку виділення фінансової допомоги Україні говорить про необхідність проведення реформ.

Зазначимо, що під час телефонної розмови Лагард та Порошенко також домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ.

Заява Лагард змусила українську владу сполошитися на фоні політичної кризи. Минулого тижня розгорівся урядовий скандал навколо заяви міністра економіки Айвараса Абромавичуса про відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції